Individual Lessons

$3.99

This is easy! Grab any single lesson and plan your evening with friends and family. Lessons come with cultural stories, vocabulary pronunciation videos and of course the recipe. You and your friends will have a great time cooking together and discussing the culture over the dinner table. Get ready for edible learning!

Category:

Description

This is easy! Grab any single lesson and plan your evening with friends and family. Lessons come with cultural stories, vocabulary pronunciation videos and of course the recipe. You and your friends will have a great time cooking together and discussing the culture over the dinner table. Get ready for edible learning!

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Individual Lessons”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may also like…